Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Debreceni TÁG-ba jelentkeznék két szakra is (matek-info és matek-töri), a szóbelinél az lehetséges lenne-e, hogy ugye matekból szóbelizek és csak egyszer mennék el szóbelizni, akkor is matek info és matek törire is "szóbelizek". Tehát csak egyszer megyek el szóbelire, és ott mindkettőre szóbelizek egyszerre. Lehet hogy rosszul fogalmaztam meg. :)

2015. febr. 8. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges és nem is hívnak be csak 1x..
2015. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! :)) Tavaly pont ugyanez volt velem, és elég csak 1 matek szóbeli, hiszen a matek-törinél választható, hogy matek vagy töri, és ha matek, akkor az számít a matek-infónál is. :))
2015. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2015. febr. 12. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!