Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budai özépiskolábol 2-3...

A budai özépiskolábol 2-3 jegyekkel van esély hiogy átvegyenek egy V. Kerületi iskolába?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom a budait, és ez a bida dolog nem nekem való, 5. Kerületi vagyok, így szeretnék a közelbe járni iskolába, a budai arra kellett hogyha sehiva se vesznek fel. E

Írnátok olyan iskolákat ahova felvennének ezekkel a jegyekkel 10-től, amik helyileg az V. Kerületben vannak, vagy a 2-es metró vonalán akárhol, illetve újpesten is lehet még



2015. febr. 8. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a típusú ember vagy, aki minden iskolát utálni fog. Olyat keress, ami kifejezetten emberhiánnyal küzd: a Blahánál a Leövey Klára Szki pont ilyen, azt írtad a kettes metróvonal is számításba jöhet.
2015. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De tényleg semmi esély, hogy megszeresd a sulit? Osztálytársakkal, tanárokkal hogy állsz?
2015. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem ezekhez a beállitotságú tanulókhoz vagyok szokva, sokkal elkényeztetebbek és alpáriak akik a budaiba járnak, mint ahova jártam általánosban a belvárosban. Teljesen más, es nem ehez vagyok szokva, es ki is közösítettek, ne pont azért mert pesti vagyok, hanem egyszerűen nem ertek szőt ezekkel a páwa körökkel. A tanárok vegyesek, viszont ne kell sokat tanulni.
2015. febr. 9. 17:25
 4/5 anonim válasza:
Ha ilyen jegyeid vannak, akkor valószínűleg kell tanulni, mert ha nem kéne 5-ös tanuló lennél. Nem tudom 2-es hármasokkal, mit vársz.
2015. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terézvárosi
2019. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!