Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Modell Divatisko...

Miklós Alexandra And kérdése:

Szerintetek a Modell Divatiskola milyen iskola? Milyen átlaggal vesznek fel? Milyen a közösség, tanárok? Ilyesmi.

Figyelt kérdés
Én ebbe az iskolába szeretnék menni, de sokan mondták hogy rossz iskola. Nekem 4,6 az átlagom. Az elég? Nehéz iskola?

2015. febr. 10. 20:37
 1/7 anonim válasza:
12%
Nekem ment oda ismerősöm mert máshova nem vették fel... :/ eleg gyenge.. de komolyan! ha a divat érdekel akkor a kisképzőbe menj. csalodni fogsz ebben az iskolában, érdekes emberek jarnak oda... :/
2015. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
A nevében is benne van, hogy rib.ncképző...
2015. febr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az a szakmunkás rész, de nem is igen lehet velük találkozni a suliba

a szakközép erős, s tanít

2015. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

nem r*bancképző, s nem rossz

az elején vannak olyan emberek, de azok a fél évet nem élek meg ott. de most komolyan, hol nincsenek?

az h te r*bancképzőnek tartod, ez is azt jelenti, h nem ismered a sulit

a modell szó a nevében, az úgy modell, mint egy ruha szabásmintája, alakja stb

csak már kihalt ez a formája a nyelvből, s mindenki azt hiszi h supermodellképző, ezért csalódnak mikor idejönnek, állítanak be róla rosszat!

a végzősök pedig komoly munkákat készítenek itt, s utána ebben az irányban mennek tovább

modell lehet h nem lehetsz ebben a suliban, de pl. ruhakészítésre, ruhatervezésre, ruha átalakításra, designolásra, művészetekre megtanít, s ha netán mégis modellkednél, akkor már van egy jó alapod!

a ruhákat be is mutatják nagy versenyeken, s ott is lehetsz modell a saját ruhádban

és nem, nem tanár vagyok a suliban, hanem diák, aki már egy ideje ide jár, s elégedett a sulival!

2015. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen ide menj
2015. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nehogy oda menj...

nagyon gagyi

KOMOLYAN! ismerősöm is járt oda.. mellette jártam suliba... nagyon nem ajánlom. ha divatot szeretnél tanulni akkor kiskepző vagy egy gimi mellett rajziskola ha csak heti 2* mész simán felvesznek ilyen egyetemre, már ha jó vagy

2015. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello itt 2020. !

Egy iszonyatosan szörnyű hely

Ha szeretnél tanulni és tenyleges tartalmat és tananyagot kapni

Nem szeretnél 5+1 évig szorongásos depresszióval élni Akkor soha ne menj oda

2020. okt. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!