Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem? TÓTH ÁRPÁD GIMI

Van esélyem? TÓTH ÁRPÁD GIMI

Figyelt kérdés

4,2 az átlagom. A központit nagyon,nagyon elrontottam. Magyar:26; Matek:13. Tudom nagyon elrontottam... az angol nyekre mennék. Fellebezés?

Ja es ezeket írtam be:Tág (angol),Ady(angol ahol csak elbeszélgetés van),Csoki(angol),Megyo(angol),csoki(allt.),megyo(allt.)

Ezek közül hova vennének fel? JAA és a tágba a 4,2 átlag kb hány pont. És azt nem értem, hogy akik jó tanulok és elrontották a központit és sehova nem vették fel az hova megy?? gyujtősuliba? nem hiszem,mert most egy jó tanuló mit keresne ott,mert elrontotta a szóbeliét.

köszönöm a valaszokat!



2015. febr. 14. 13:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
meg a szobelibe oktober ota csak gyakorlok meg csinalom
2015. febr. 15. 10:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is angolra:) 53 pontos központi,kb.4,5 az átlagom.
2015. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
77%
A TÁG-nak már nincs olyan presztizse, mint régen (mikor is orvos, bölcsész, jogász stb. szülők gyerekeinek gyűjtőhelye volt), és a nívó is sokat zuhant. Egyetemre bárhonnan felvesznek, oda a pontokat és egyéb eredményeidet viszed, nem a nevet.
2015. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolso valaszolo valamit nagyon benezhettel a TAG-gal kapcsolatban.
2015. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
A TÁG ennyire leesett a rangsorból?Mindenki azt mondta,hogy 75 pont alatt már fel se vesznek.Most meg mindenki 60-50 ponttal jelentkezik.Én 74 pontot írtam és szerintem ez lenne egy átlagos a TÁG-ba. Osztálytársaim 80-85 ponttal írták be.A központi felvételi az dönti el 50%-ba,hogy hova vesznek fel.Most nem elszomorítani akarlak csak közölni a tényeket.A TÁG egy nagyon erős iskola és nem hiszem hogy 39 ponttal nagyon esélyes lennél.Viszont a Csokonaiba szerintem felvesznek,ha jól sikerül a szóbeli.
2015. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem a sulin múlik. Ha mindenki elrontja a központit az adott évben, alacsonyabbak lesznek a maximumok, lejjebb kell adnia az iskolának, hiszen ő csak abból gazdálkodik, amit a jelentkezők visznek.

Kérdező, bár tudom, hogy most már a rangsorok is kint vannak az oldalon, és valószínűleg már tisztában vagy a dolgok állásával, ez egy elég gyenge központi a TÁG-hoz.

2015. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A TÁGba mentem és nagyon megbántam!! Oda ne menj semmiképp. Az ajtps-eket kiközösítik, és amúgy eléggé sznobok járnak oda.. szerintem azt hagyd!! Az ady sokkal többet ér. Egyébként talán a csokiba van esélyed!
2015. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!