Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt aki elektronikus vagy...

Van itt aki elektronikus vagy képi ábrázoló alapszakra jelentkezett?

Figyelt kérdés

Azalkalmassági/felvételi vizsgával kapcsolatban szeretnék egy kis felvilágosítást kérni.

A beadandó rajzok között vannak kötelező darabok, vagy amit jónak tartok beküldöm, ők pedig elbírálják? A gyakorlati vizsga hogy zajlik? Elég tájékozatlan vagyok, ezét kérném a segítségeket.



#alkalmassági vizsga #alapszak #gyakorlati vizsga #Elektronikus ábrázoló #képi ábrázoló
2015. febr. 15. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Elektronikus ábrázolás szakra jelentkeztem, viszont én sem tudok szinte semmit, mi hogy lesz. Főleg a beszélgetés részétől félek, ha eljutok egyáltalán addig.:) Neten próbáltam keresni infót mire érdemes tanulni, de alig találni valami infótöredéket... Egy emberrel már beszéltem, aki volt vizsgán, ő valamennyire elmagyarázta a dolgokat, de még így sem 100%-ig tiszta a dolog. Ha gondolod írj rám, én meg átküldöm neked a levelet, amit nekem is írt.:) Hova jelentkeztél egyébként?
2015. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Továbbjutottatok?


A gyakorlati vizsga két részből áll. Egy alak vagy félalak rajz, jobb esetben fekete-fehérben, mivel csak kettő vagy három órád van rá. Bár már régen volt, de emlékeim szerint volt egy forgástest rajz is. Aztán egy művészettörténet teszt vagy pedig elbeszélgetés. Egyes helyeken pedig a választott szakhoz kapcsolódó tervezői feladat.

2015. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!