Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik az emelt szintű...

Hogyan zajlik az emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

2007-ben érettségiztem, elég jó 3as,4esre. Viszont szeretnék egy-két tárgyból emelt szintű érettségit tenni.

Ugyanabba az iskolába kell jelentkeznem, ahová jártam?

És rendesen be kell járnom órákra, vagy csak jelentkezek az érettségire, és oda megyek el?


2010. febr. 12. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg bárhol jelentkezhetsz. Lehet az OH nál is.

Ilyen már nincs, hogy órára be kell járnod... sajnos.

2010. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A válasz nem pontos. Bármelyik iskolában jelentkezhetsz, amelyik emelt szintű érettségit rendez. A sajátodban csak akkor, ha ott rendeznek ilyet. Illetve az Oktatási Hivatalban is jelentkezhetsz.


Itt olvasd el a felső PDF-et: [link]


A felkészülést önállóan kell megoldanod, és a vizsga pénzbe is kerül.

2010. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most jársz valahova? Van nappali tagozatos tanulói jogviszonyod? Mert ha van (pl. OKJ-re jársz valahova), és az adott suli érettségiztet, akkor a suliban kell jelentkezni, és nem kell fizetni.


Ha nincs jogviszonyod, akkor az OH-ba kell bemenni, vagy a neten kell kitöltetni a papírt. Viszont, 15-e volt a jelentkezési határidő. Az ár pedig attól függ, hogy miből szeretnél menni. Idennyelv: 22000; magyar, töri 17000 Ezeket biztosra tudom.

2010. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!