Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Medgyessy Ferenc Gimnáziumba...

A Medgyessy Ferenc Gimnáziumba lenne esélyem? (tánc tagozat)

Figyelt kérdés
Az írásbelim 48 pont lett, az átlagom 3,5 lett félévkor, a szóbelin a tánc gyakorlatba a néptáncon kívül mindent tudtam, a spárgám nem ment le. Az elméleti résznél elég sokat beszélgettem a tanárokkal, és úgy jött le, hogy szimpi vagyok nekik.(6 an voltunk bent egyszerre)

#gimnázium #Debrecen #felvételi #szóbeli #tánc szak #Debrecen Medgyessy Ferenc Gimnázium #Meegyó
2015. febr. 19. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szimpi voltál nekik, és felpontoznak, akkor valószínűleg bent vagy :)
2015. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett
2015. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miket kellett táncolni?
2015. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bementunk, legelsonek balett, a falnal a korlatnal, elegge figyeltem a tartasra, a rusztot neztek, hogy a spiccem mennyire hajlik le, a spargat, de az nem ment le mert multheten meghuztam a labam. Utana modern, az talajgyakorlat volt, utana becsi keringo, verseny tanc, es legutoljara neptanc(bokazo csardas stb) a csardas ment is:"D de nem mutatta a tanar, csak magyarazta... a tobbi tanar mindent megmutatott, de gondolom aki neptancolni akar az az 5 eves neptanc tagozatra megy. Marc 2. An lesz ideiglenes :o aznap is szobelizek ugyhogy :"D kicsit se idegesit a datum... :DDD
2015. febr. 20. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen sz@r központival meg ilyen átlaggal szerintem ne sok reményt fűzz a bekerülésedhez, mert lehet a megyó nem a legjobb suli de azért jobb tanulók mennek oda:)
2015. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha abból indulsz ki, hogy az ötös tanulóknak is kb. ilyen felvételijük lett...
2015. febr. 22. 15:25
 7/7 A kérdező kommentje:
43. Vagyok, de a Csokonaiba 26. Es azt irtam elsonek, es valoszinu, higy oda vesznek fel:)
2015. márc. 8. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!