Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Váci Madách Imre...

Milyen a Váci Madách Imre Gimnázium?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni van 2-3 4-sem a többi tantárgyból pedig 5-ös vagyok megéri odamenni,mert eddig oda szerettem volna menni,de láttam pár oldalt ahol nagyon szidták.Most pedig elbizonytalanodtam :(

2015. febr. 22. 13:21
 1/1 anonim válasza:
Semmikép ne ide gyere, van olyan tanár, aki bejön, lediktálja az internetről leszedett vázlatot, lediktálja, oszt cső zanuld meg, van aki felkapja a vizet, ha az óráján orrot fujsz, a tanár tz íráskor késett, de ugyanú medírtuk a dogát, nem adott rá plusz időt, szinte senki nem tudta befejezni, a kedvencem, pedig: amikor megkérjük, hogy mondja le még egyszer, mivel nem értettük, szinte pontosan ugyanazt mondja el, ugyanúgy. Ettőf függetlenüla rajzos osztályok jók szoktak lenni, azzal sokan meg vannak elégedve.
2015. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!