Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen feladatokra számíthatok...

Milyen feladatokra számíthatok szóbelin a Károlyi Mihály kéttannyelvű gimnáziumban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Matekból: Geometria, mértékegység-átváltás, kerület-terület számítások, hatványozás

Magyarból: Verselemzés, novellaelemzés, közmondások/szólások

2015. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Most voltam. Volt egy öt feladatból álló igaz/hamis; és 5 feladat, amiből hármat kellett választani. Volt mindenféle, pl. pitagorasz-tétel, koordináta-rendszer, egyenlet, négyszögek tulajdonságai stb. Magyarból pedig egy versrészlet felismerése (költővel); szólebontás; szóbesorolás; mondatelemzés; szövegértés; témáról beszélés. meg ilyesmik
2015. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! 😊
2015. febr. 25. 20:20
 4/10 anonim válasza:
Ma voltam. Ugyanaz volt nekem is mint amit az előző mondott. Ne izgulj rá, mert annyira nem nehéz. :)
2015. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma voltam:) magyarból az első feladat az hogy fel kell ismerni versrészlet alapján a címet és a költőt nekem arany jános toldi volt de volt petőfi sándor alföld,radnóti nem tudhatom és arany jános jánosvitéz is

aztán volt szóelemekre bontás,szófajok,mondatelemzés,és a nyugodtnak 3 ellentétes jelentésű práját kellett leírni

utána a tanár felolvas egy könyvajánlót és feltesz 4 kérdést (nekem a csillagaimban a hiba volt:D)

és végül húzni kell egy szót én a színházat húztam és aról kell beszélgetni

nem nehéz ne izgulj:) nekem a tanár azt mondta hogy te túl sokat tudfsz és hogy max pontot adott:D

2015. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
matekból pedig vann igaz hamis amik kicsit beugratósak oda kellett figyelni és van 5 feladat abból 3at kiválasztasz és azt kell megoldanod és elmagyarázni hogy hogyan csináltad meg:)
2015. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

szia!

Én is voltam, de nem is jelentkeztem oda.végül 250 pontom lett. :) Úgyhogy jól jött ki :)

2015. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, én is tegnap voltam tényleg nem volt annyira vészes 😊
2015. febr. 27. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:

kicsit off lesz, bocsi...(bár tulajdonképpen választ ad a kérdésre....:P)

Igaz-hamis beugratósak?

Azért én nem hagynám ki a matek hatos tétel választható feladatainál sem azt, hogy ha éjfél van, és esik az eső, süthet-e 98 óra múlva a nap?

Utólag olyan könnyű, de ott, akkora stresszben..:D

Nem tudom, vagy csak én vagyok ilyen buta, és itt mindenki tudta? :D

Amúgy kérdező, látom te is csütörtökön voltál.

Mikorra mentél? :)

2015. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jajj nekem ilyen esős napos kérdés a karinthyba volt :D először majdnem beugrottam neki aztán mikoe a tanár mondta h menjek egyszerűen beugrott:S
2015. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!