Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit vettek fel a Budapesti...

Kit vettek fel a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnáziumba? (4 évfolyamos képzésre gondolok).

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 12:43
 1/5 anonim válasza:
Szia! Ha még aktuális a kérdésed, engem felvettek. De nem tudom, hogy oda szeretnék e menni. Te mit tudsz az iskoláról? Szerinted jó?
2015. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!(még aktuális):),én elsőnek jelöltem,és szerintem nagyon jó!Jó közösség,jó tanárok,sok lehetőség! Én már nagyon várom:)
2015. márc. 18. 16:28
 3/5 anonim válasza:
8-ba? Mert akkor lehet, hogy osztálytársak leszünk.:)
2015. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt nem tudod, hogy mennyire erős iskola? Mert azért is dilemmázok, hogy tényleg oda menjek e, mert nem vagyok jó tanuló. Eddig akiket kérdeztem, mást mondtak. Valaki szerint gyengébb, más szerint meg erősebb.
2015. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen 8-ba:)Szerintem olyan középerős.De szerintem aki akar tanulni az bárhol tud;)
2015. márc. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!