Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek az esélyek a Budapest...

Milyenek az esélyek a Budapesti KFG-be ezzel a rangsor helyezéssel?

Figyelt kérdés

A Kölcsey Ferenc Gimnáziumba felvételiztem és ezek lettek az ideiglenes eredmények:


- Francia Kéttan 157p / 181. hely

- Angol/Francia 160p /86. hely

- Angol/Német 160p /85. hely

- Angol/Olasz 160p /79. hely


Felbontva: 67p Írásbeli (28 Matek / 39 Magyar), Kéttanra 100/90 Hozott pont, Emelt Angolra 63/70 hozott pont, és a Szóbelim maximális 30/30 pont lett. Milyenek az esélyeim? Pontosan ilyen sorrendben jelöltem meg őket egyébként, ilyen sorrendben is szeretnék bekerülni. Nagyon félek :(



2015. márc. 5. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
a francia kéttannyelvűre nincs esélyed, a másik 3 közül valamelyikre bekerülsz szerintem.
2015. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne félj :)

itt nézd meg az előző évek statisztikáit (középfokú beiskolázási adat) és már kb. tudhatod a választ is


[link]

2015. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh, köszi az utolsó válaszolónak! :) Ezek szerint van esélyem, olyannyira nem is picike. Az első kommentelőnek kiegészíteném a posztot: Kéttanra 68-at vesznek fel. És ezek szerint az elmúlt években mindig 200+ volt az utolsó felvett tanuló. Hát reménykedek. Köszi a válaszokat!
2015. márc. 16. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!