Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek a szigethalm...

Mi a velemenyetek a szigethalmi Szent Istvan Altalanos iskolarol?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem kínoznám azzal a gyermekemet, hogy abba a közegbe küldöm. Én magam két (borzalmasan hosszú) évet jártam oda, nos... kevés ennél az iskolánál prolibb, deprimáló közeget tudok elképzelni. Negyedikes-ötödikes gyerekek szívják a ragasztót az épület mellett lévő kis zsákutca szerű részben, a többség masszív bagós (és ez nem általánosítás, ezt láttam mindennap, kevés olyan gyereket láttam ott, aki nem dohányzott), a verekedések rendszeresek (egyszer dezodorral tüzet csináltak, és azt fújták mindenfele, senki nem kapott érte semmit, még egy "nem szabad, ne csináld"-ot sem! - csoda, hogy senki nem sérült meg, és itt jelzem hatodikba jártunk éppen...) a színvonal alacsony (27 fős osztályból négyen mentünk gimnáziumba, a többivel nem tudom mi lett, de nem hiszem, hogy a hatodikos korában tizenhét éves idén barnult társaim olyan nagyon el akartak volna merülni a tudományokban a későbbiekben...), a diáksereg jó része roma származású (amivel nem is lenne baj, csak ezek a balhés fajták a legnagyobb többsége)... Mit is írhatnék még? Előfordult, hogy az iskola előtt raboltak ki az évfolyamtársaim, volt, hogy csak odaszóltak, hogy meg fognak verni holnap (és nem, nem vagyok és nem is voltam kirívó, csak egyszerű, átlag 13 éves, akit addig sehol nem csúfoltak és bántottak), volt, hogy az iskola közepén leköpött egy srác, aztán röhögve elszaladt, és minderre az osztályfőnököm azt mondta, hogy "ez nem olyan nagy dolog, előfordul..." Ja, mondom prolifalván nálatok ez előfordul, oké. Szóval, nem tudom miért kérdezed, de ha nekem lenne iskoláskorú gyerekem, ha a legközelebbi általános suli 500 km-re lenne tőlünk, akkor én mindennap levezetném azokat a kilométereket, de ennek a fertőnek nem tenném ki, amit ott van.
2015. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Igazabol meg jo par ev a sulikezdesig, csak a ferjemmel beszelgettunk, hogy milyen lesz, ha iskolaba megy a gyerek, igy az is felmerult, hogy egyaltalan hova iratjuk be. De akkor ez kilove...
2015. márc. 7. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha fel sem merül ez az "iskola". :)
2015. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!