Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek átvennének? (A...

Szerintetek átvennének? (A kérdésbe lesz leirva minden)

Figyelt kérdés
Fontos!!

2015. márc. 7. 19:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Most szeptemberben elkezdtem járni a Raoul Wallenberg szakközépiskolába. Mára már gyülölöm olyannyira hogy ha tudom hogy másnap suliba megyek reggel borzalmasan szédülök és fáj a fejem. Utálom az osztályt is. Biztos hogy átmegyek jövöre egy másik iskolába. De ebbe a 3 hónapba nem vesznek át sehova. Csak jövöre. Ha nem járnék be már ebbe a három hónapba akkor szerintetek mi lenne? Átvennének ugyanugy?
2015. márc. 7. 19:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem átvenni átvehetnek, de gondolom évet kellene ismételned. Nem csak azért, mert nem írnál dolgozatokat, hanem van egy max. óraszám, amit hiányozni lehet, ha túlléped osztályozó vizsgát kell tenned. Magántanuló nem lehetsz?
2015. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne tanácsos kihagynod 3 hónapot. Iszonyatosan le lennél maradva.
2015. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy is Gimibe szeretnék átmenni. 4,5 átlagon volt általánosba. Ujra kezdeném igy is meg ugy is a 9.osztályt mindenféleképpen.

234 oraszamom van szal az is megfogja lepni.

Annyira kivagyok keszulve lelkileg hogy mas valasztasom nincsen..

2015. márc. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!