Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 7. osztályos vagyok és azt...

7. osztályos vagyok és azt akarom megtudni hogy minimum hány ponttal lehet bejutni a Mechwart gépész szakára?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem aggódnék, a gépészeti szakközepek nem tartoznak az erősen túljelentkezett szakok közé (tanulni azért mindig érdemes)
2015. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És majd az írásbelin mi a minimum amivel bejuthatok?
2015. márc. 8. 23:26
 3/3 anonim válasza:

Mégis minden évben 800-900 jelentkezés van a Mechwartba :D annyit mondhatok hogy csak akkor gyere ide ha szeretsz tanulni mert nagyon sokat kell sajnos, én most 10 es vagyok gépész szakon de nem gondoltam hogy ilyen kemény

Egyébként en kitűnő voltam es 63 pontot irtam osszesen es igy a 100/82.5 ponttal vettek fel.

Szerintem egy 4-5 os atlag es egy 65-70 pont siman elég :D remélem tudtam segíteni

2016. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!