Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a sokadik helyről?

Figyelt kérdés
107. helyen állok az Ócsai Bolyai János Gimnáziumban. A Szinyeiben az általános angol-francián meg 133. Szinyei az nem olyan lényeges, de van esélyem bejutni a Bolyaiba? Oda azt hiszem 30-31 embert vesznek fel. Van még három iskola, ahol nem tették még ki a felvételi jegyzéket, de ha esetleg azokba nem jutnék be, akkor a Bolyaiba jó lenne bekerülni.
2015. márc. 9. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 4 osztályos képzésre nagy valószínűséggel elég lesz a pontod. A 4+1-re nem valószínű.
2015. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, a sima négy osztályosra mennék nem a nyelvi előkészítőre.:) Remélem össze jön, ha az elsőbe nem vesznek fel, köszönöm.
2015. márc. 9. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Melyik a többi suli, ahov amég jelentkeztél?

Azokban hányadik helyen vagy?

2015. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, a többi suliban hol állsz az ideiglenesen

(Ha meglesz)

2015. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem még az Ady Endre Gimnáziumba Budapesten, a Dabasi Táncsics Mihály Gimnáziumba, Gundelbe az idegenforgalmira, és Szinyeibe. Szerdáig meg lesz mindenhol az ideiglenes jegyzék. Köszönöm a válaszokat, remélem felvesznek az Adyba vagy Bolyaiba..:)
2015. márc. 9. 21:13
 6/11 A kérdező kommentje:

Táncsicsban 72. vagyok, van esélyem.

Adyban 242., szinte az utolsók közt, szóval nem tudom hogy lesz. Nem valószínű, hogy felvesznek, de azért reménykedem.

2015. márc. 10. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Adyban melyik tagozatra jelentkeztél? :)
2015. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Általános.:D szóbelit elcsesztem
2015. márc. 12. 14:00
 9/11 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt 151., 2 évvel ezelőtt 204. volt az utolsó bejutott az Adyba, általánosra... Még nincs veszve minden remény :) Talán még bejutsz...
2015. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Sajnos nem hiszem. De a Táncsics lett most a cél, 71.vagyok (javították a listát), de most csak egy osztály indul a kilencedik évfolyamra, szóval...vagy a Bolyai is nagyon jó lenne. Félek, csak a helyi szakközépbe jutok be, ami elég tré. Köszönöm egyébként a válaszokat, remélem meglesz a gimi:)
2015. márc. 12. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!