Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a Budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium Ökoszisztéma tagozatára ( Az első helyen jelöltem meg ) és ezenkívül még jelöltem meg tagozatokat az iskolán belül ) 155 pontom van és a 130 körül vagyok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán :)

Egész osztályt indítanak (34 fő), ott ez az egyik leggyengébb tagozat, és akik oda jelentkeztek, azokat vagy felvették másik gimibe, vagy iskolán belül inkább a nyelves tagozatokat választják :)

Nagy esélyed van!

2015. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Biztatást ! :)
2015. márc. 12. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos bent vagy. Ez a leggyengébb tagozat, általában mindenki utolsónak jelöli meg.

155 ponttal tavaly a kéttannyelvűre is bejutottak.

2015. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Chelly válasza:

A Kölcsey idén nagyon durva ponthatárokat kért.

Francia kéttanynelvű 161 pont minimum kellett a többi tagozatra is 157-159 volt a minimum amivel bejuthattak a diákok.

Az öko szakon 154 pont

hihetetlen az elmúlt évekhez képest....

remélem sikerült bekerülnöd nekünk a többire sajnos nem :(

2015. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem a Kölcsey kéri a ponthatárokat, hanem az oda jelentkezők alakítják ki. A győri központ adja meg a minimumot az oda "beférő" utolsó rangsorszámú pontszáma alapján.

Úgy tűnik az idén az erősebb (több ponttal rendelkező) diákok többen jelentkeztek a Kölcseybe mint az eddigi években, így emelkedhetett fel ennyire a ponthatár.

2015. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Chelly válasza:

igen tudom. rosszul fogalmaztam.

:)

2015. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!