Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeberényi Gusztáv Adolf...

Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnáziumba Békéscsabán az általános tantervű gimnáziumi osztályba azt írja hogy a létszám 18? És akkor 18 gyereket vesznek fel oda, és nem tudom mennyi aki már elve ott volt, majd ők tesznek ki egy osztályt?

Figyelt kérdés
Vagy indul egy A meg egy B osztály is és akkor az egyikbe lesznek akik oda mennek, a másikba meg akik eleve ott voltak az Iskolában ?
2015. márc. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Akik eleve itt voltak, azok nem tartoznak a beiskolázási időszakban, nem vesznek részt benne.

A kettő két különböző dolog, külön rakják azokat akik ott voltak, és külön osztályt indítanak az újaknak.

2015. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt . Es lenne meg egy kerdesem hogy a honlapon azt irja hogy 18 gyereket vesznek fel az altalanos tantervu osztalyba ,es akkor ott 18 lesz a letszam ?
2015. márc. 16. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2015. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismet koszonom a valaszt . :)
2015. márc. 17. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is oda jelentkeztem és nekem azt írja ki hogy 35 fős az általános tantervű osztály...
2015. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aztan rajottem hogy valahol teljesen mashol neztem ,mert en nem az Iskola honlapjan mentem ra hanem a google-ben mentem valamire de ott is beadta hogy hanyadik vagyok ,de viszont azt ira hogy 18 gyereket vesznek fel .Aztan meg a honlapon mentem ra es ott mar 35 ot mutatott .Szoval csak en mentem rosszra .:)
2015. márc. 19. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Hányadik vagy?
2015. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!