Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi eselyem van bekerulni...

Mennyi eselyem van bekerulni a Kobanyai Szent Laszlo Gimnaziumba?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen 70 egynehanyadik helyen vagyok biosz-kemian.

2015. márc. 13. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen, tudom... De mégsem akarom elkiabálni.

Amúgy nem tudom XD Amíg volt választásom, nagyon gondolkoztam, hogy melyiket. Aztán kijött az ideiglenes éééés... Úgy gondoltam, tesztelem, felvesznek-e XDDD Mert mindkettő jó suli, és örülnék, ha bekerülnék:

Szóval kb. így lesz a módosított végleges sorrendem (ha nem jelölök be a Madáchban új tagozatot, ezen is nagyon gondolkozom, de szerintem nem fogok): 1. Madách 4 éves haladó angol 2. Berzsenyi angol-francia 3. Berzsenyi humán 4. Veres Pálné humán (de itt nem volt jó a szóbeli, ezért lejjebb írom, meg nem is volt a nyílt napon szimpi suli nekem)

Te még miket írtál be?

2015. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
En eloszor Karinthyba akartam menni legjobban,milyen jo lesz,de azota megutaltam a sulit:DD.Persze ne legyek eloiteletes...stb de a regi lelkesedesemnek mar nyoma sincsen,mert amit a sulibol lattam nem tetszett annyira (,amugy fel se vennenek,de ez reszletkerdes:DD).1.lesz Szent Laszlo biosz-kemia (az alom ami nem fog beteljesulnixdegy olyan is kell) 2.Szent Laszlo olasz (mivel nem kell oda szobeli:D),3.Karinthy (nem tudom hova tenni) eees utolsonak beirom a sulimat (gimazium is).A tokeletes rangsorxd.Te kozel laksz a bejelolt sulijaidhoz,vagy neked is utazgatni kell?:D
2015. márc. 15. 21:38
 13/17 anonim válasza:

Szia, tavaly 55nél húzták meg a vonalat.

egy Lászlós

2015. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az nem tul jo:/Azert koszi a valaszt:)
2015. márc. 17. 21:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Na, ne haragudj, hogy nem válaszoltam, rég olvastam a kérdést :/

Hogyhogy megutáltad a Karinthyt? :/

Amúgy jó sorrend, tényleg :D Szerintem azért van esélyed biosz-kémiára is, mint írtam... :)

Hááát... A Berzsenyibe elég sokat kellene utazni (kb. 50 perc), Madáchba elég gyorsan eljutnék (max. fél óra)... Te?

2015. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Olyan háromnegyed-egy óra eljutnom az összesbe sajnos.Nem tudom, egyszerűen egyre kevésbé tetszett,nyílt nap is rossz volt,szóbeli is.A légkör se tetszett ott.Nem mennék már oda annyira boldogan:D.
2015. márc. 20. 22:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Értem :D Hát ilyen esetben tényleg érdemes volt megváltoztatni a sorrendet :) Még akkor is, ha messze vannak...

Én is előrébb rangsoroltam anno a Veres Pálnét, de a szóbelin mindenbe belekötöttek, úgyhogy végleg kiszerettem belőle.

2015. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!