Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a legrosszabb írásbeli...

Mi a legrosszabb írásbeli pontszám, amivel még be lehet jutni a Veres Pálné Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A pontszám minden évben változó. Van egy ismerősöm, aki két éve 70 ponttal bejutott, de azóta sokat fejlődött a VPG, 75 pontot kellett minimum írni ahhoz, hogy valaki szóbelizhessen :) Szóval a bejutási ponthatárok is emelkedtek nagy valószínűséggel.

Hányadik vagy az ideiglenes rangsorban? Az alapján pontosabb választ tudnék adni.

2015. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tavaly 67 ponttal is lehetett szóbelizni menni, idén már 75 + max, vagy majdnem max hozott ponttal lehetett.

Mindig változik :/

Ha ez valamennyit segít, én 77 pontot írtam, 49 a hozott pontom (a fizika miatt vesztettem egyet), 50-et szóbeliztem, és 104. vagyok a humán rangsorban. Csak a humánt jelöltem meg.

2015. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg ez tagozatfüggő (is)
2015. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan jelenkeztek oda, azért ment fel a ponthatár
2015. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki segített, hasznos válaszok voltak.
2015. márc. 16. 20:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak 150. vagyok a humánon
2015. márc. 16. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. En valószínűleg ki fogok esni előled :) utolsó nekem a VPG
2015. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem NYEK-re felvettek, humánon 9 embernek kéne kiesnie, de mivel az Apáczaiba felvettek, ezért én is kiesek előletek. Nekem egyébként a nyílt napon nagyon jó benyomásom volt az iskoláról, de a szóbeli után kicsit megváltozott a véleményem. Azért kedvesek voltak, csak nem is tudom. Valahogy nem tűntek ezek a tanárok olyan közvetlennek, mint akiket a bemutatón megismerhettünk. Én szurkolok azért nektek!!! :)
2015. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!