Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyolcadik kerületi Vörösmart...

AngelVivianne kérdése:

A nyolcadik kerületi Vörösmarty Mihály Gimiről lenne pár kérdésem. Meg tudnátok válaszolni őket? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A médiaszakra vonatkozóan főleg. :) Akik oda járnak, vannak-e külföldi utak, és a költségből mennyit támogat az iskola? (és hova mentek)

Ami talán még fontosabb is, hogy ugye a második választott nyelv lehet francia, német, spanyol és olasz...Na, a választott nyelvből milyen szintet lehet elérni a négy év végére? Milyen szintű nyelvvizsgát? Na, és angolból meg lehet a felsőfok is?

Valamint a médiára is kitérve, miket tanultok meg a négy év alatt? Vágás, fotózás, újságíráson belül bővebben?

A közösség jó? :)

Köszi, ha válaszoltok. :)



2015. márc. 15. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok az összes kérdésre válaszolni, csak néhányra.

A második nyelvből kb. középfokú szintet lehet elérni a négy év végére :) De ha kicsit ráfekszel, akkor érettségi utáni kb. 2-3 hónapos nyelvtanfolyam után megszerezheted a felsőfokot is.

Angolból biztos, hogy megszerezhető a felsőfok.


A közösségről azt hallottam, hogy elég sok a sminkelős, miniszoknyás lány :/ Az egyik barátnőm volt szóbelizni. De lehet, hogy ez csak egy rémhír

2015. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, végül nem ezt a sulit választottam, mert túl sok rémhírt olvastam róla túl sok helyen. :/

Egyébként én is voltam szóbelizni ott, és akkor még nagyon tetszett, de csak néhány tanárt meg a szóbeliző nyolcadikosokat láttam, azt nem, hogy egyébként milyen diákok járnak oda. A felvételizők nagyon szimpik voltak, meg a tanárok is, de sok helyről hallottam, hogy gyenge suli, és meg volt a lehetőségem, hogy egy erősebbe menjek, úgyhogy végül azt választottam..

2015. márc. 18. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Végül hova mentél? :)
2015. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Szent Lászlóba:)
2015. márc. 19. 17:42
 5/7 Veda77 válasza:
És a Szent László hogy tetszik eddig?:)
2017. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Veda77 válasza:
Csak mert én most vagyok nyolcadikos és érdekel az ilyen vélemény.
2017. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, hogy régi kérdés de megválaszolom.Egy héttel ezelőtt derült ki, hogy sikeresen felvételt nyertem médiára.Egyrészt azért mert egy lány sminkel nem lesz rossz ember.. másrészt azt vettem eszre, hogy rengeteg az egyéniség, van olyan akinek az egész haja kék,vagy épp rózsaszín..ja és a felsőbb évesek már most rám írogatnak, hogy bármilyen segítség kell, ők segítenek, vagy válaszolnak.. :)
2018. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!