Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a fenének nem mennek már a...

Mi a fenének nem mennek már a kiöregedett tanárok nyugdíjba?

Figyelt kérdés

Teljesen besavanyodottak, piszkálnak mindenkit, igénytelenek, és róluk kéne példát venni. Miért nem lehetne egy tanárt igazából, emberileg tisztelni, mert embernek nézi a gyerekeket, és jól tanít???


14L



#nyugdíj #hihetetlen #nekik is jobb lenne #jobb oktatás
2015. márc. 16. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kislány azzal te tisztában vagy, hogy alsóhangon 62 éves koráig nem mehet el nyugdíjba, sokan még 65 alatt se, a nyugdíj meg tanárként egy nagy büdös nulla?
2015. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Viseld el őket, nem lehet mindenki olyan tökéletes, csodálatos, hibátlan, jólelkű, okos és szép, mint Te!

(65évesen mennek nyögdíjba a maiak)

2015. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert ku.rva magas a nyugdíjkorhatár, és amúgy is kevés nyugdíjat kapnának.
2015. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyfiú, nem, ezt nem tudtam


Nem tudom, hol mondtam azt, hogy én tökéletes vagyok, de azért köszi az oltást a semmiért... Csakazért kérdeztem, mert folyamatosan csesztetnek a tanárok, pl rajz órán is egész végig ordibál az rajztanárunk, és már egy évvel előrehaladtunk műv. történelemből, de akkor sem lazítunk, nem ám heti egy órában rajzórán RAJZOLJUNK! Áhh... De azért kösz, hogy miattam koptattad a billentyűzeted.

2015. márc. 16. 19:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj otthon, rajzszakkörben, mert rajzolni jó! Az nagyon rossz, hogy heti 1 képességfejlesztő rajz, ének van. Ez a tanároknak is rossz, nem tudnak normális kapcsolatot kialakítani a diákokkal, nem lehet komolyabb munkát végezni, ettől is idegesek. Ez van. Nem normális, és mindenki megszenvedi. Próbáljatok meg megértőek lenni egymással - tanár és diák-, egy rossz helyzetből is lehet akkor jót kihozni..
2015. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt elballagsz.:D (akár 7.-es vagy, akár 8.-os)

Múltkor a 7.-esek testnevelés óráján hallottam egy s mást, amit nem kellett volna. Azok a kiscsajok szépen megmondták a tanárnőnek, hogy bunkó, és hogy menjen már nyugdíjba. (nem mellesleg körülbelül 50 éves lehet, és egyáltalán nem bunkó, kifejezetten normális...)

Na ez viszont nem normális.

2015. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jobban nem általánosíthatnál, ez kb. olyan mintha minden fiatal tanárra azt mondanánk tapasztalatlan, inkompetens. Sokan összetennének a két kezüket, ha egy tapasztalt tanárt kapnának.
2015. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Néhány szaknál hiány van a tanárokból , pl fizika tanár alig van az országban , míg pl történelem vagy angoltanárokkal Dunát lehetne rekeszteni.
2015. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk először az államnak kéne elkezdenie emberileg tisztelni a tanárokat és fizetést adni nekik zsebpénz helyett, utána talán ők is könnyebben tudnák méltósággal végezni a munkájukat.
2015. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5: Járok. De ez akkor is kevés, mindenki utálja a rajzórákat és énekórákat :(

6: (adikos vagyok, de 6osztályosba járok

7: Ezek nem tapasztalt tanárok, akikről szó van. Egyszerűen nem tesz bele a tananyagba semmi pluszt,/nem tanít, csak lediktál valamit+nézz utána, ilyesmik.

8: Hát, nem tudom, de az biztos, hogy kéne még 1-2 jó tanár..

9: Ez igaz. Csak annyi ebben a gond, hogy olyan emberek tudnak elmenni tanárnak... hogy az valami borzalom.

2015. márc. 17. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!