Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes ezt tanulnom?

Érdemes ezt tanulnom?

Figyelt kérdés
SZTE-re szeretnék menni. Nagyon érdekel a kommunikáció, marketing és a pszichológia. Gondolkodnom kell, hogy hová menjek tovább. Szerintetek érdemes ide mennem? Kommunikáció- és médiatudomány szakra mennék és 1 év múlva felvenném mellé a gazdálkodás menedzsmentet vagy a kereskedelem és marketinget. Vagy a pszichológia jobban megérné? A pszichológusok egy idő után tényleg "bekattannnak"?
2010. febr. 16. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet. Főleg, ha mellé egy gazdasági szakirányt választasz. Nem lesz egyszerű, de kitartást.


Arra jelentkezz, ami érdekel is, ne azért menj valahová, mert az majd megéri anyagilag.

2010. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A Kommédia és egy gazdaságival ugye könnyebben el tudok helyezkedni, mint ha csak az egyik lenne meg... Elmehetek ezekkel akár multikhoz akár médiába. Vagy rosszul gondolom? Szerintetek a Gazdasággi közül melyikre menjek? ÍA pszichológiát érdemes elkezdenem?
2010. febr. 16. 22:28
 3/5 anonim válasza:
Neharagudj, de lenne egy kérdésem: milyen szakra jártál gimibe???
2010. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általánosra. Magyar, töri, matek, info faktra.(infora akartam menni, 9.-ben le is raktam a középszintű érettségit, de rájöttem, hogy nem vagyok elég "kocka" , hogy informatikus legyek) Miért kérdezed?
2010. febr. 17. 22:18
 5/5 anonim válasza:
mert most vagyok 8.os és a pszichológia, kommunikáció engem is érdekelne :) köszi.
2010. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!