Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyelvvizsga kérdés, továbbtanu...

Nyelvvizsga kérdés, továbbtanuláshoz?

Figyelt kérdés

Plusz pontot csak akkor ér a felsőfokú nyelvvizsga, ha az komplex (C típusú).

Nekem most még csak a szóbeli van meg, és ha leteszem utána az írásbelit is, akkor ugye két fél nyelvvizsgám lesz, az úgy komplexnek számít és kapok érte plusz pontot? Nagyon jól jönne, mert úgy valószínűleg felvennének egyetemre, mert meglenne a szükséges pontszám...



2015. márc. 18. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Komplex nyelvvizsga = írásbeli + szóbeli. Neked lesz mindkettő, ha leteszed a hiányzót? Igen. Ennyi logikával az első héten elhullasz az egyetemen.
2015. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek sajnos igaza van :(
2015. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy tudom, mind a kettőnek államilag elismert nyelvvizsga típusnak kell lennie.
2015. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz.. Nem tudom, miért kell azért beszólni, mert normálisan megkérdeztem. Azt én is értem, hogy 0,5+0,5=1, arra voltam kíváncsi, hogy így is elfogadják-e, vagy szigorúan csak akkor, ha egyszerre teszem le. Gondolom érthető.
2015. márc. 19. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!