Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol találok Debrecenben ilyen...

Hol találok Debrecenben ilyen iskolát? Sürgős!

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, így magától adódik, hogy jövőre el kell hagynom az általános iskolát, hogy gimnáziumban, vagy netán szakközépben tanuljak tovább. Az, ami igazán érdekel, mint hobbi, mint jövendőbeli munka, az az újságírás. Online formában már rengeteget gyakoroltam különböző magas színvonalú virtuális-újságokban és úgy érzem, elég jól megy. Mindenképpen olyan iskolába szeretnék továbbmenni, ahonnan később ilyen pályára tudok lépni (természetesen a megfelelő képesítés elvégzése után). Sajnos az egész iskolámban rendkívül elmaradott az ilyesfajta felvilágosítás, így kénytelen vagyok virtuális módon megtudakolni, ha már máshogy nincs rá lehetőségem. Szóval: hol találok Debrecenben (és csak itt!) ilyen iskolát? /A kiadásszerkesztő és egyéb, ehhez tartozó körök iránt is érdeklődöm/


Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)



2015. márc. 19. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy humán tagozatos gimnázium való neked! :) Én legalább is ezt ajánlanám...

Nézz körül, rengeteg gimi van Debrecenben, én sajna csak a legerősebbeket tudom említeni, de nem tudom, az megfelelő lenne-e neked... Nem lenne-e túl erős. Szóval írd be a google-be, hogy Debreceni gimnáziumok, és keress olyat, ahol van humán tagozat :)

2015. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Erős iskolába szeretnék menni, hiszen félévkor dícséretes voltam minden tanrárgyból! Nem is engednének máshova, sem a szüleim, sem a tanáraim. Sajnos Veszprémből költöztünk, senki sem ismeri a közelből a sulikat :) Esetleg iskolaneveket kérhetnék? Köszi!
2015. márc. 19. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Kossuth Lajos Gimnázium, Fazekas Gimnázium

Tóth Árpád Gimnázium (TÁG)

Ezek ott a legjobbak

2015. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is ezeket szerettem volna írni :) Csak meg akartam győződni róla, hogy erős gimnázium kell-e neked. Itt azt hiszem mindháromban van humán tagozat.
2015. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tóth Árpád Gimnázium

Kossuth Lajos Gimnázium

Fazekas Mihály Gimnázium

Esetleg az Ady (humánban erős)

2015. márc. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!