Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az iskolám megteheti hogy...

Az iskolám megteheti hogy lefénymásolja a megírt kompetencia feladatlapot?

Figyelt kérdés
Az igazgatónk ma azt mondta, ha valaki nem irja meg jol a kompetenciát, tehát kihagy feladatokat akkor egy jeggyel roszabat ad neki az adott tantárgybol év végén. Ezt megtehetik?

2015. márc. 20. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert, jobban orulnel, ha duplan iratna meg veled?
2015. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt megcsinalnak, elsokent lepnek le abbol az iskolabol. Szanalmas, hogy igy akarnak jobb eredmenyeket elerni, meg ha nem lesz belole semmi, csak igergetik akkor is.
2015. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat persze, lelepnel az iskolabol. Talan meg a napkozis tanitoneninek is bearulnad az igazgatot, ugye?
2015. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Boven kinottem mar ebbol a korbol. :) Ugy gondolom, hogy kihasznalni az ala- es folerendeltsegi viszonyt objektiven rossz dolog. Es ezek azert fordulnak elo, mert a tobbseg hagyja. Ahol ilyen dolgok elofordulhatnak, ott el tudom kepzelni, hogy maga az iskola milyen szellemisegu lehet. Nekem ez nem egyeztetheto ossze az ertekrendemmel.
2015. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hiába fénymásolják le, kódrendszer alapján működik ez az egész, nem lesz rajt a neved.

Másrészt úgy gondolom, nincs annyi türelmük a tanároknak, hogy azt a nagy mennyiségű feladatot átnézzék. Ezt a plusz munkát nem fizetné meg senki...

2015. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs rajta a neved, mit ér el vele? Amúgy gondolom az olyanokat akarja megrémíteni vele, akik direkt ki sem töltik a feladatlapot.
2015. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!