Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten emberséges, normáli...

Budapesten emberséges, normális gimnázium?

Figyelt kérdés
Lányom idén kezdte a gimnáziumot,0.osztályos,német nyelvi előkészítős. Sajnos nagyon nem szereti az iskolát,mind a tanárok mind a diákok miatt. Tudtok nekem (nem túl elit szóval nem ilyen Fazekas meg Apáczai...)iskolákat mondani?

2015. márc. 21. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Lónyai utcai református gimi
2015. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leövey Klára Gimi
2015. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szent Lászlót is szeretik. De merrefelé érdekel? Nem mindegy, mennyit kell utazni. Egyébként az én gyerekem "elit" gimibe jár, és rendkívül emberséges minden szempontból. Nem sznob gyerekek járnak oda, nagyon helyesek. Vagy túl erősnek gondolod ezeket, azért nem akarod?
2015. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Nagy László Gimi
2015. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Varosmajori gimi, nagyon jo csak ajanlani tudom. Nyelvekben eros, van nyelvi elokeszitos osztalya is es minden targybol jo es alapos. A tanarok nagyon jok es a diakok nagyresze eleg ertelmes es okos. Tudom, elvileg "elit" hely de valojaban csak egy magas szinvonalu gimi, nincsenek elszallva maguktol. A legutolso vegzos evfolyambol mindenkit felvettek arra az egyetemre amelyikre menni akart :)))
2015. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hetedikig a Fazekasba járt de ott a nővére miatt a tanárok nagyon előítéletesek voltak vele,és a gyerekek sem voltak túl kedvesek. Nyolcadikra áthoztam a kerületi iskolába ott jól érezte magát,kitűnő tanuló lett.(a Fazekasban volt egy hármasa és négy négyese a többi ötös..) szóval ezért nem szeretném,vagyis inkább félek tőle...a 18.kerületben lakunk,de én Budára járok át dolgozni,és szerencsére van kocsim,szóval el tudom vinni vagy akár csak 'egy darabig' eldobom. A Városmajori Gimiről is sok jót hallottam. Szerintetek így év közben van értelme érdeklődni az átvételiről? Nagyon köszönöm,hogy ilyen segítőkész és kedves emberek vagytok!:)
2015. márc. 22. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Év közben nem igazán, inkább csak úgy, hogy most kezdenétek el intézkedni, hogy jövőre már mehessen az új gimnáziumba. :)
2015. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Madách Gimi is jó
2015. márc. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Trefort gimi -
2015. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Trefort az hatosztályos.


Van értelme érdeklődni, de hely nem biztos, hogy lesz. Ha elköltözne esetleg valaki, akkor viszont tudnának róla a suliban, hogy vártok a helyére. Én hasonló iskolatípusban keresnék, tehát NYEK-es képzésnél, ha már megvolt ez az év.

Ezért írtam a Szent Lászlót pl., de a VMG is jó, csak szerintem más típusú képzés, Eötvös is szuper. Csak a férőhely szinte reménytelen mindkettőben.

2015. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!