Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől 9. -es leszek....

Szeptembertől 9. -es leszek. Tudnátok segíteni néhány dologban? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Egy spanyol nyelvi előkészítős osztályba fogok járni. Arra lennék kíváncsi hogy például milyen nagyságú és vastag füzet kell.

Miket kellene tennem hogy ne nézzenek ki és népszerű legyek?

Még a füzet és a toll téma is érdekelne.Milyeneket érdemes venni? A tanárok megnézik a füzetet vagy nem érdeklik őket?

És kollégista is leszek,szóval elkellene néhány tipp hogy mit érdemes oda vinni. Már olvastam előző kérdéseket de ott a beköltözés témára tértek ki jobban. Én azt szeretném tudni hogy tanulmányi téren mit érdemes vinni (post it!-ek, szövegkiemelők,órarendek,jegyzetfüzetek,határidőnaplók stb.)

A tanárokkal hogy kell bánni? Szeretik a "nyalizós" gyerekeket vagy nem? Érdemes aktívnak lenni pl. egy adott órán? És ha többet tudok a többi osztálytársamnál az baj vagy nem?


Ennyit szerettem volna kérdezni csupán. :)


Előre is köszi a válaszokat! :)


14/L



2015. márc. 22. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Valaki nagyon keszul mar :)

Ugyerzem te a nyalizos kategoria vagy, de az egyaltalan nem baj :D

2015. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sajnos az első év nagyon nehéz (a nyekes osztályokban). Elég vastag füzetet vegyél, nagy alakú, vonalas, spirál füzetet, és egy kissebb szótárfüzetet.

Illeszkedj be a gólyatáborban, legyél kedves mindenkihez, légy nyitott, és nem fognak kinézni.

Tök mindegy, milyen füzeted, és tollad lesz, azt hiszem gimiben már leszoktak a tanárok a füzetellenőrzésről. De ne igyunk előre a medve bőrére.

Amiket leírtál tanulás téren, az pont jó :) Nem kötelező, csak ami neked kell ahhoz, hogy sikeresen tanulj.

A nyalizósokat senki sem szereti. Bár ez tanárfüggő. A lényeg, hogy nyalizós diák mindig van, és az az elején ki fog derülni, hogy szeretik-e vagy sem. Ha kedveled az adott tantárgyat, légy aktív, ha nem, akkor nem :) Nem baj, ha többet tudsz az osztálytársadnál, max. mérges lesz.

2015. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
nálunk elég sokan megbánták a spanyolt, de ne legyen igazam
2015. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Füzetből mindenképp nagy alapút vegyél, amiben A4-es oldalak vannak, a kisebb hamar betelik. Toll meg mindegy, csak kék legyen.

Tanárfüggő, hogy kinek jön be a nyali és kinek nem.

2015. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2015. márc. 23. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A spanyol nagyon szép nyelv, de nekem nehéz. Viszont nagyon jo tanárom van, úgyhogy szertem (nagyon).:)
2015. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Melyik iskolába jársz utolsó? :)
2015. márc. 28. 07:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A debreceni Tóth Árpád Gimnáziumba.:)
2015. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2015. márc. 29. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!