Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok jó ötleteket írni,...

Tudnátok jó ötleteket írni, hogy jövőre melyik gimnáziumba jelentkezzek? (budapesti)

Figyelt kérdés
Nem Fazekasra gondolok, de viszonylag jó iskolára.Az átlagom kb.4,5. Leginkább biológiára, vagy matekra gondoltam, de lehet német is.A legjobb 50 iskola közül szeretnék választani.Szeretnék kérni olyanoktól tanácsot, akik például egy viszonylag jó iskolába járnak és, hogy mi a tapasztalatuk, vagy véleményük róla.

2015. márc. 24. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért a központi is fog számítani :)

Ajánlanám a következőket: Berzsenyi (reál vagy biosz-kémia szak); Veres Pálné (reál szak); Városmajori (biosz szak); Óbudai Árpád (természettudományos szak); Szent László (biosz-kémia vagy reál szak); Babits (reál szak); Móricz (matek szak)


Ezek mind benne vannak az ötvenes listában :) Ha gondolod, itt van egy-két suli, ami ugyan nincs benne az ötvenesben, de jó sulik: II. Rákóczi (biosz szak); József Attila (biosz szak); Leövey (természettudományos szak), Teleki (biosz szak)

2015. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

a Veres Pálnéra és a Szent Lászlóra már gondoltam, mivel, hogy apukám a Veres Pálnéba a bátyám a Lászlóba jár.

és a központira meg egész nyáron tanulni fogok. :D

2015. márc. 25. 21:26
 3/4 A kérdező kommentje:
rosszul írtam:apukám csak JÁRT.
2015. márc. 25. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen! :) Aztán, ha gondolod, elmehetsz a nyílt napokra is. Az sokat szokott segíteni a választásban.

Mind jó suli! Sok sikert jövőre!! :)

2015. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!