Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely budapesti főiskolák,...

Mely budapesti főiskolák, egyetemek a legmodernebbek, 'legszebbek'?

Figyelt kérdés

Fontos szempont nálam az egyetem választásnál, hogy modern, 'jól kinéző' intézményt válasszak. Pl. voltam a BME K épületében, ahol ha jól tudom a mérnökök tanulnak, és egyáltalán nem tetszett. Nagyon lehangaló az egész épület, mintha 50 éve nem újitották volna fel. Na, ott nem tanulnék szívesen. Voltam a BME Q épületében is, ez nagyon szép, modern, hangulatos. A BGF-PSZK is tetszett.

Mi a helyzet a többi budapesti egyetemmel/főiskolával? :) Ti hova jártok, és mennyire modern, szép a sulitok épülete(i)?



2015. márc. 25. 17:14
 1/6 TamásTóth ***** válasza:
100%
Én a BME-re jártam, pont a Q épületbe, illetve most mesteren a BGF-Pszk-ra járok, ahol megint csak modern az épület. Ezeken kivül példul modern még a Corvinus C épülete is, amiről tudok.
2015. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi akarsz lenni kedves kérdező? Még ilyent nem is hallottam soha senkitől, hogy egyetemnél az legyen fontos, hogy jól nézzen ki az épület. A BME K épülete pedig egy gyönyörű és különleges épület, sajnálom, hogy Neked nem tetszik. Más egyetemet a fővárosban nem ismerek.
2015. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan, hogy mi akarok lenni :) Érdekel a gazdaság, IT, fizika, gyógyszerészet. Még nem sikerült döntenem.

Nem az a legfontosabb, hogy jól nézzen ki, természetesen nem ez alapján fogok dönteni. Csak egy fontos tényező számomra.

Kívülről valóban gyönyörő a K, de belülről nem tetszett. :)

2015. márc. 25. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A Q az pont egy szhar :D Lehet, hogy szép, de a hely kihasználtsága iszonyat béna. Mellette az I viszont király :)
2015. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy nő vagy kérdező... Tipikus agyatlan női mentalitás, hogy épület alapján választunk egyetemet... Egy egyetem színvonalát az átadott tudás minősége, mennyisége, valamint az egyetem által végzett kutatás határozza meg. Egy ocsmány épületben is működhet színvonalas képzés és egy csilli-villi iskola is lehet képzésileg hatalmas trágya. Az ilyen ember mint te, éretlen az egyetemhez.
2015. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a Zsékáefre, az szép épület, neked pont jó lesz.
2015. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!