Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2013-ban/2014-ben tanult...

2013-ban/2014-ben tanult valaki a MÁV: BGOK (Baross Gábor Oktatási Központ) -ban Budapesten forgalmi szolgálattevőnek/jegyvizsgálónak, vagy hasonlónak?

Figyelt kérdés
Mikor vannak órák? Mennyit lehet hiányozni? A Tatai úti szálláson volt már valaki? Hogy lehet megoldani az étkezést? Hogy lehet megoldani az Oktatási központ- szállás közötti ingázást?

2015. márc. 27. 14:44
 1/8 anonim válasza:
Én most fejeztem be sajna sikertelenül, de szerencsére kaptam egy új lehetőséget. Az órák 8:55-kor kezdődnek, mert ha vmikor késnél akk előtte szokták bepótolni 8-tól. A hiányzást nem tom, mert én minden nap ott voltam, de az szerintem a szabis napoktól és a táppénztől függ. Én a Tatain voltam szállón és eléggé elviselhető. A takarítók nem lopnak (bár azért én mindig bezártam a szekrényem, biztos ami biztos), 4 ágyas szobák asztal szekrények, hűtő, mosdókagyló. Közös zuhanyzó és wc-k vannak, de azok is elég tűrhetőek. Én a kaját úgy oldottam meg, h rendeltem hétfőtől- csüt.ig és a 3 portással ezt megbeszéltem és hétfőn mindig odaadtam nekik a heti kajára a pénzt és elintézték nekem és mikor visszaértem akk ott volt. Az utazás is könnyű, mert sűrűn van busz oda. A 20E, 30, 30A, 230 arra megy és a Futár utcán kell leszállni és onnan max 5 perc. Bevásárlásra meg 5-10 percre ott van egy Penny. Ha van még kérdésed nyugodtan írd le. Remélem tudtam segíteni!! :D
2015. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Mi leszel, ha nagy leszel? :)


Kedves Válaszoló!


Minek tanultál? :)

2015. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Köszönöm a hasznos információkat, de már mégsem aktuális a dolog sajna...

Kedves második válaszoló! Van környezetmérnök diplomám, és pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-m, és most jelentkeztem volna forg.szolgálattevőnek, de mégsem megyek.

2015. ápr. 1. 11:09
 4/8 anonim válasza:

Első vagyok! Nagyon szívesen, hát sajnálom.

2. válaszoló: én forgalmi szolgálattevőnek (forgalmistának) tanultam, de sajnos nem sikerült, de szerencsére kaptunk most egy új lehetőséget, mert a kedves KTI-s vizsgáztatók 50-ből 33 embert nem engedett át.

2015. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Meg szabad kérdezni, mitől változott meg a helyzet? (Vasútra szeretnék menni, de nem mindenáron!)


Kedves Válaszoló!


Más munkakörökkel összefüggésbe hozható tanfolyamokon is hasonlóan nagy arányban végeztek a hallgatók?

2015. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért változott meg a helyzet, mert nemrég voltam orvosi alkalmassági vizsgálaton, és pszichológia alkalmasságin az egyik reflex-teszt csak 50%-ra sikerült(60% felett kellett volna lennie)sajna. :(

Lehetne amúgy fellebbezni, de most valahogy nem tartom érdemesnek.

2015. ápr. 2. 11:07
 7/8 anonim válasza:
100%
Hát sajnálom, de a többi munkakörök végzettségével kapcsolatban nem tudok semmit, de ha őket is a KTI-sek vizsgáztatják akkor szerintem hasonló a helyzet. (De ezt csak én gondolom így). Az a baj ezekkel a KTI-s vizsgáztatókkal, h már alapból olyanok akik szívatnak és erre ugye még rájön a pénz és ez a 2 összeadódik, kevés esélye van az illetőnek még akkor is ha tényleg tudja, mert hallottam, h most is olyan volt, h olyanba kérdeztek bele ami nem is volt a tételek közt. Az írásbelivel nincs nagy baj, mert a kérdések is szinte állandóak, sőt. De a szóbeli... ott nagyon GE.Iznek!!!!
2015. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
És milyen reflex teszt volt ami nem sikerült?? Én már arra sem emlékszem mik voltak nekem!! :) Esetleg nem tudsz arra otthon ,,gyakorolni''???
2015. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!