Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » At szeretnek menni egy masik...

At szeretnek menni egy masik kozepiskolaba, de amibe most jarok nem kelett felvetelit irni de amibe menni szeretnek abba meg kell. Mivel eltelt most egy felev az alapjan kerulnek be?

Figyelt kérdés

Mind1 gyorsan az a lenyeg hogy nem jon be az osztalyom..

Gondolkodtam hogy at nennek mas szakra de az egyik se jon be, szoval at mennek egy masik suliba de ott kell felvetelni. Amibe most jarok nem kell csak az atlag alapjan vettek fel. Fent mar feltettem a kerdest hogy kene e felvetelit irnom vagy a felev alapjan kerulnek be?



2015. márc. 30. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam, hogy felvételi írása nélkül vettek fel és amikor át szerettem volna iratkozni az igazgatóhelyettes azt mondta, hogy csak az előző évi- és féléves bizonyítvány kell. Ha az alapján felvennének téged akkor szerintem semmi más nem kell hozzá.
2015. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!