Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtomon kívül megszuntették...

Tudtomon kívül megszuntették a tanulói jogviszonyom, tehetnek ilyet?

Figyelt kérdés

Magantanulo vagyok, félévente vizsgázni járok be. Januárban is voltam, és most az anyag iránt érdeklődtem, mikoris közölték, hogy az én tanulói jogviszonyom megyzmegszunt.indokot nem mondtak és semmi ertesitest se kaptam erről. Középiskola, felnőtt oktatás.

Megtehetnek ilyet????? Mi az, hogy nem értesítenek???


2015. ápr. 1. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

felnőtt oktatás vs magántanuló

valami nem stimmel

2015. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem, határozat kell kiküldeniük indokolással. Kérjél írásos tájékoztatást a jogviszonyodról. Ha valami nem stimmel, élj írásbeli panasszal a fenntartónál. Utána jön az oktatási jogok biztosa.
2015. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mi nem stimmelne kedves első? Tavaly még rendes osztályba jártam, szakiskola, de megszűnt a képzés az iskolában ezért felajánlották, hogy vagy iskolát váltok vagy áttesznek ebbe az osztályba ami célzottan 18 év felettieknek indul, két éves, első év 9-10 tananyag , második pedig 11-12, aztán érettségi. Nem esti iskolára gondolok. Konrétan az osztályom neve "Nappali tagozatos felnőttképzés"

Nem tudom mire gondolsz, mi nem stimmelne.

2015. ápr. 2. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!