Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kell az első félévi...

Mikor kell az első félévi tandíjamat befizetnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén érettségizem, és remélhetőleg sikerül bekerülnöm a BGF - pénzügy számvitel karára önköltségesen. Amennyiben sikerülne meddig kell befizetnem az első félév összegét (230e)? Rögtön szeptemberben vagy esetleg első vizsga vagy zh, sajnos nem értek hozzá, kerestem neten de nem igen tudtam hogy keressek rá :/ remélem valaki tud segíteni!

2015. ápr. 7. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom ott is hasonlóan van mint az SZTE-n. Itt 3 részletben lehet fizetni, de az elsőt be kell fizetni még ilyen szeptember közepéig, hogy aktív legyen a státuszod.
2015. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehet részletfizetést kérni, de csak 2 részletre szedhetik. Amúgy én úgy emlékszem még beiratkozás előtt be kellett fizetni nálunk az első félévet. A határidő mindig tárgyfelvételek előtt van.
2015. ápr. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!