Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egyszerre egyetemre és...

Lehet egyszerre egyetemre és okj képzésre járni? Mindkettő nappali.

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
elvileg lehet,kérdés h.hogyan tudod összeegyeztetni az órákat,vizsgákat stb..
2008. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

elvileg kivitelezhető. Volt olyan ismerősöm aki egyszerre csinált két egyetemet.

Szóval tényleg ha megtudod azt csinálni,hogy ha kell egyszerre legyél két helyen. Tudomásom szerint az OKJ-s képzés óráin kötelező a megjelenés. Az egyetemen nem mindenhol van ahol nem gáz ha nem vagy bent ,főleg ha a jegyzeteket megszerzed. Van ahol csak ajánlott bent lenni, és van ahol kötelező, mert katalógus van. Aztán meg ugye ot vannak a Zh-k és a vizsgák.

Nem könnyű nagy kitartást szorgalmat és stressz tűrést igényel. de végre hajtható.

2008. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyetem mellett esti OKJ-s képzésre járok, de így is elég megterhelő hétfőn-szerdán 5-től 9-ig ott lenni, valamint minden második hónap szombat egész nap.

Főleg a szemináriumokra alig jutott időm, könyvtárazás stb nagyon nehéz, mert az ember lánya már futna a másik suliba..

Így azt a lehetőséget választottam, hogy egyéni tanrendes leszek az OKJ-sban. Ez ugye annyit jelent, hogy fel vagyok mentve az órák látogatása alól. Más ismerősöm is van ebben a suliban, akivel egy egyetemre járunk, így minden anyagot megkapok, a tanárokkal pedig úgy beszélem meg, hogy mikor megyek vizsgázni.

Szerintem ez így jó, mert legalább lehet tanulni mindkét helyre és ugye az OKJ sokkal lazább, mint egy egyetem, én feleslegesnek tartottam azt a 4órát két naponta.

2009. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!