Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen tényleg csak a BME-n...

Ilyen tényleg csak a BME-n van? Nincs tavaszi szünet és húsvét után 5 ZH-t írunk.

Figyelt kérdés

Értem én, hogy az ország egyik legerősebb egyeteme, de ez kicsit parasztság szerintem.

Ugye tavaszi szünet nincs, csak a húsvét hétfő... Ma írtam két ZH-t, holnap írok egyet, csütörtökön megint kettőt. Plusz még két beadandót is meg kell csinálnom péntekig...

Hogy lehet ezt bírni?



2015. ápr. 7. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért rinyálsz? Ez nem a gimi, nem egy nappal előtte kéne elkezdeni...
2015. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te választottad.
2015. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tán ELTE-n sincs. Bár nem vagyok biztos benne, nem járok oda.
2015. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondta az egyik előadó, hogy "Miért minek jöttek ide, ha nem tanulni?"
2015. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyetemen így megy, Kandón is Hétfőt kaptuk meg.
2015. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ELTE 1 teljes hét szünetet adott. De ettől még a tananyag ugyanolyan hosszú, én örülök is, hogy nem kellett emiatt fontos gyakorlatokat kihagyni BMEn.
2015. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik karon?
2015. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hova kell menni, hogy csak 5 ZH-m legyen Q3ban? nekem mondjuk 9 lesz, és abból csak 2 lesz gazdaságis töltelék jellegű, és 5 tárgy 4 kerdites vagy több


ja és még tervezz is egy tengelyt szabadidődben, mert különben ugyan úgy b×szhatod az aláírást fiacskám :)

2015. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lightos.Nekem volt már több is.45 kredit.Mat2,Mecha3,Vasbeton,Geotech2,Geodézi,Közgé2,meg némi kieg...:DD
2015. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!