Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai szóbeli elbeszélg...

Középiskolai szóbeli elbeszélgetésen milyen kérdéseket tesznek fel? SEGÍTSETEK! SOS!

Figyelt kérdés
engem konkrét kérdések érdekelnének.SEGÍTSETEK!!!! SOS!!
2010. febr. 20. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Benne van a nevében, hogy elbeszélgetés, magyarul nem konkrét kérdéseket fognak feltenni, hogy "na és hány intőd volt az elmúlt 3 évben?". Ilyen általános dolgokat kérdeznek általában, nem kell tőle félni. :]
2010. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk ilyeneket kérdeztek:

-neved

-miért érdekel a suli

-honnan halottam felőle

-miért érdekel a szak

-jár e valaki ebbe a suliba ismerőseim közül

-kolis lennék e vagy bejáról

-mit csinálok szabadidőmben


De ahány suli annyifajta szóbeli elbeszélgetés.

2010. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Sulitól függ, hogy mit kérdeznek. Mikor én voltam, kb. olyanokat kérdeztek, mint amiket az előző írt. Meg megkérdezték, hogy mit rontottam a felvételin, mi szeretnék lenni, meséljek a régi sulimról, és hogy szeretek-e olvasni. Mondtam, hogy igen, és erre megkérdezték, hogy mit olvastam utoljára, miről szól, hogyan találtam. Egyébként általános tagozatra jelentkeztem.
2010. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

[első vagyok]

Azt tőlem is megkérdezték, hogy mit olvastam utoljára. Hát, nem tudom, mennyit rontott a pontszámomon Stephen King, lehet, hogy nem túl előnyös : D

2010. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Második vagyok, az olvasást tőlem is megkérdezték :)
2010. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek konkrét kérdések, sokszor ott születnek meg a tanár fejében, ettől _beszélgetés_. Van, amit több embertől is megkérdez, de ez is tanáronként változik. Nem tudod megtanulni a válaszokat.
2010. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) holnap szóbelizek és nagyon izgulok.
2010. febr. 21. 09:03
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Sok sikert :)
2010. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Óóó énis holnap szóbelizek =) meg kedden is de legalább gyorsan túl leszünk rajta. Az egyik barátnőm csak 26-án tudja meg, hogy mikorra kap időpontot :|=/

Én voltam szóbeli előkészítőn is, és kulcsszavakat írtunk fel:

-állami ünnepek

-történelmi személyek, tudósok

-kedvenc költők, tudósok, alkotók

-kedvenc versek, képek, festmények, filmek

-mit néztél meg utoljára: színházban, moziban +miért

-milyen kiállításon, múzeumban voltál utoljára +miért

-népszokások, életmód a múltban, technikai eszközök a múltban

-földrajzi ismeretek (!)

-ha szakközépbe méssz, lehetnek szakirány kérdések


na majd informálj, h h sikerült =)

2010. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Amit általában -többek között- kérdeznek az a szabadidőd eltöltése, mit szoktál olvasni meg a családod. Nagyon fontos, h ne hazudjatok, mert arra tuti rájönnek! Meg ami fontos, h köszönj hangosan bemenetelnél és kijövetelnél, mert az nagyon hülyén veszik ki magát, h mondjuk elfelejtesz elköszönni. (A mi sulinkban külön pontozták, h köszönsz-e, és csomóan nem köszöntek el amikor végeztek)
2010. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!