Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bezárják a sulit (Raoul...

Bezárják a sulit (Raoul Wallenberg) ahová eddig jártam. Most szeretnék átmenni a Facultas Gimnáziumba. Milyen suli, írnátok róla?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is átiratkozó vagyok. Velem nagyon kedvesek voltak, amikor voltunk bent a szüleimmel érdeklődni. Nagyon szimpatikus az iskola. Szép az épület, a termek, néhány diákkal is beszélgettem, nagyon rendesek voltak. Én mindenképp oda szeretnék járni. Remélem átvesznek! :) Szerintem te is nyugodtan próbáld meg! Sok sikert neked! :)
2015. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gimi részébe jársz?
2015. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én az egészségügyire járok. Tegnap délután voltunk bent a Facultasban. Tényleg nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Azt mondták meg lehet oldani az átvételt, ja és hogy minden éven mennek tőlük továbbtanulni orvosira, egészségügyi fősulira. Szülésznőnek, gyógypedagógusnak stb. is tanulnak ott tovább. Tetszett a suli, az oktatás, meg a szakkörök is. Anyukámmal azt beszéltük, hogy még mindig jobb egy gimiben tanulni, ahol bár nincsenek eü-s tárgyak, de nem is kell olyan szakmát tanulnom. Nekem is nagyon szimpatikus a suli, úgyhogy át is iratkoztunk.
2015. ápr. 22. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:
De most nem az van, hogy lehet mégis átköltöznek csak másik épületbe? Mármint a Wallenberg - vagyis egyben marad a suli, csak másik épületbe kell majd menniük
2015. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!