Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az angol haladó Nyek...

Milyen az angol haladó Nyek az újbudai József Attila gimiben?

Figyelt kérdés
Milyen könyvből tanultok? Milyen szintre lehet eljutni? Mennyire erős a második nyelv? (orosz) Minden érdekel :-)

2015. ápr. 22. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én odajártam tavaly, és nagyon jó volt. Három tanárunk volt, csak angolból, a három különböző tantárgyhoz- angol nyelvtan, angol kommunikáció, és angol írás-olvasás. Darálták az anyagot, félévre kivégeztük az intermediate könyvet, majd jött az upper-intermediate. Félévkor és év végén van egy vizsga a félévi egyáltalán nem nehéz, olyan alapvető topikokról kell beszélni, mint a crime, és az írásbeli sem a legnehezebb, viszont az év végi már felér egy középfokú nehézségével, hisz a cél, hogy nyek végén nyelvvizsgázz. Mi tavaly a Solutionsből tanultunk, de nem tudtuk befejezni az upper-intermediatet és az akkori ofőnk azt mondta, hogy teljesen felesleges az advanced-et elkezdeni normál kilencedikben so most megint upper-intermediatezünk. Második nyelvként én speciel spanyolt tanulok, de az erős (lásd:spanyol nyek) viszont jóban vagyok az oroszosokkal is, és nekik elment kb egy hónap az orosz abc-re, de már kifejezéseket tanulnak, hajtják őket nagyon, kb hetente írnak dolit, vagy felelnek.
2016. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!