Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb Gimnázium?...

Melyik a jobb Gimnázium? Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (Debrecen) vagy a Medgyessy Ferenc Gimnázium (Debrecen)?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a két gimiről?

Melyikben jobb az oktatás? Melyik az erősebb?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. ápr. 24. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! én nem járok egyikbe sem, de felvételiztem mindkettőbe.

az medgyesiben első voltam, a csokonaiban pedig kb 20.

szóval ez alapján arra következtettem, hogy a csokonai valamivel erősebb.

jár mindegyikbe barátnőm.

igazából attól függ milyen osztályba mész.

ha kicsit művésziesebb beállítottságú vagy és ilyen speckó rajz vagy tánc tagozatra mennél, akkor a medgyesit ajánlom. ott a közösségre azt hallottam hogy nagyon jó, sok program van, összekovácsolódnak az osztályok.

a csokonaiban elég sok osztály van. ilyen általános osztályba én nem mennék, akkor már inkább valamelyik nyelvi osztályba.

ha érdekel az olasz, akkor a nyekes osztályában vannak lehetőségeid. akiket ismerek és oda járnak, azok már rég letették a nyelvvizsgát, voltak is kint valami csere programmal.

de én a csokonaiból nem hallottam olyan jó történeteket a közösségről illetően.

szóval több ismerősöm van, mindkettőből. az ő véleményük alapján a medgyessy jobb.

de a csokonaiban szerintem kicsit erősebb a képzés.

2015. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a csokonai meg sokkal szebb belülről szerintem, modernebb, nem olyan régen épült. ott van mellette a villamos is stb

:)

2015. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az emelt német osztályba jutottam be. Remélem, hogy jó lesz. :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 26. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
En a Medgyessyrol sokkal jobbakat hallottam. Tobb ismerosom jar oda,szeretik. A Csokonaibol viszont nem egy ember ment at mas suliba,nem volt jo szamukra.
2015. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Medgyessybe járok,szeretek itt tanulni. Jó a közösség. A Csokonaiból sokan jöttek át hozzánk amúgy. Ha valamilyen kérdésed van szívesen válaszolok :)
2015. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csokonaiba hány ponttal jutottál be?Biológia tagozatra szerinted hány ponttal lehet bejutni? Az írásbelimet elrontottam,50-55 pontra számítok. 4,5,4,6 az átlagom azaz 46 hozott pontom lesz. Ha a szóbelim max pontos lesz akkor van esélyem?
2016. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!