Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek a győri Kazinczyba?...

Felvesznek a győri Kazinczyba? Tudnátok mesélni kicsit magáról a suliról meg a koleszról?

Figyelt kérdés
0.németet jelöltem és 48. vagyok. előző évek statisztikáit nézegetve erre a tagozatra 60. és 71. helyről került be az utolsó. van esélyem? már egy ideg vagyok szerdán jön a levél hogy hova vesznek fel és a révait már néztem ida nem kerültem be. remélem bent vagyok. ja és titeket hány ponttal vettek fel ide és hányadik helyen?

2015. ápr. 26. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bekerülsz :) és kitartás!
2015. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

felvettek :)))))) márcsak arról lenne kérdésem hogy milyrn a kolesz? kell fizetni érte ugye? a koleszkaja milyen? mit kell vinni koleszba? van wifi, tévé? 9.ben választhatok hogy kivel szeretnék aludni? aki bármiben is tud segíteni írjon privit vagy választ hátha másnak is szüksége van infókra.

keresem ezenkívül a leendő osztálytársaim. azok akiket nyelvi előkészítőbe vettek fel nyugodtan írhatnak privit.

ja és még annyit, higy milyen tantárgyaim lesznek itt a nyelvi előkészítőben 9.ben?

2015. ápr. 29. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!