Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan középiskolai osztály...

Van olyan középiskolai osztály ahol senki nem bánt senkit, elfogadják olyannak amilyen (ha még egy kicsit zárkózott és különc figura is) és tisztelik a tanárokat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég ritka manapság.
2015. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk igen. de nem minden tanárt. aki ilyen lusta, mindig csak ígérget, meg hazudozik, esetleg nem jól tanít akár szakmailag akár előadásügyileg, azt nem szeretjük.

de aki normálisan felkészül az órára, tudja a tananyagot , tényleg mi tanulunk tőle, nem ő tőlünk, azt tiszteljük.

mégha szigorú is.

de amikor a történelemből a tanár az EU-t tanította, és fogalma se volt róla, hogy nem csak azok az országok a tagállamok akik a 2010-es könyvünkben benne vannak..meg már nem az az elnök stb. akkor kicsit elmerengek, hogy jobb lenne ha a tanár érdeklődne a szakmája iránt akkor is amikor már végzett. főleg a töri. napjaink politikai helyzetét szerintem illik tudni egy történelem tanárnak.

2015. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# nem szeretném megírni hogy melyikbe járok.

jó suli, intelligens diákokkal.

vannak beszólogatások osztálytársak között. de olyan nagyobb konflikust nem tudok mondani a 4 év alatt

2015. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálunk ha valaki utál valakit, akkor nem bántja, hanem egyszerűen nem beszélget vele.
2015. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Úgy hívják hogy Szent Johanna Gimi. De viccet félretéve, szerintem olyan nincs, hogy ezek közül mindegyik megvalósul. Mondjuk, én még szerencsésnek mondhatom magam, mert egy jó osztályközösségbe kerültem, és a tanáraim is nagyon jók. De az a helyzet hogy a különcöket általába kinézik, és nem csak középiskolában.
2015. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még ilyen osztályt nem láttam. Szerencsés, aki igen. :D
2015. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!