Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit vettek fel a Jachik Álmos...

Kit vettek fel a Jachik Álmos Művészeti Szakközépiskolába? (2015-2016. -os tanévre)

Figyelt kérdés
Szeretnék előre ismerkedni a leendő évfolyamtársaimmal, esetleg osztálytársaimmal. Kérlek írjon az akit felvettek valahova. Én amúgy dekoratőrre megyek. :)

2015. ápr. 29. 19:52
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia Anna:D
2015. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vladorian válasza:
hali, engem is oda vettek fel grafikus tagozatra :) nem tudtok esetleg valamit arról h lesz-e gólyatábor vagy valami?
2015. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hali! Engem is felvettek, és szintén a grafikus szakra. Úgy tudom, hogy gólyatáborok eddig sem voltak, és ezután sem lesznek, ez főleg azért elvileg, mert a suli nem tud semmi rendesen megszervezni, de én akkor is várom már a tanévkezdést :) Gólyaavató táncunk lesz elvileg...legalábbis én úgy hallottam. Mi a véleményetek a vizsgálatokról amiket a Jaschik kért? Ti már elvégeztétek őket? ^-^ Én inkább arra lennék kíváncsi, az osztályokat hogy osztják be...eddig csak annyit tudok, hogy a kiadványszerkesztő, és a festők elvileg egy osztályban vannak, erről tudtok valamit? :)
2015. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vladorian válasza:
hali, megint én, hát, szerintem kicsit azért eltúlozzák a vizsgálatokat, de hát ez van :)
2015. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vladorian válasza:
tényleg, nektek hogy lesz a koli?esetleg nem tudjátok, melyikbe járnak ált. a jachikosok?
2015. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Engem is grafikusra vettek fel:)
2015. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van egy facebook csoportunk a leendő Jaschikosok számára. Akik nincsenek még benne azok jelöljenek be, Terhes Anna a nevem, a profilképemen egy fánál állok és piros szalag van rajtam (tablókép) és beteszlek titeket :)
2015. máj. 17. 11:48
 8/10 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én 10.es vagyok, a mi osztályunk fog titeket "szivatni". És igen, lesz gólyatánc, szóval kitartást!
2015. aug. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krisztin-Németh Petr válasza:

Sziasztok! En is a Jaschikba fogok hetfogok felvetelizni,es annyi lenne a kerdesem,hogy mire szamitsak a felvetelin??')

A valaszokat elore is koszonom:)

2015. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az évnyitó mikor kezdődik?
2015. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!