Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Nyíregyi Abigél suli...

Fujiko kérdése:

Milyen a Nyíregyi Abigél suli rendészeti szakja? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Van egy pár barátnőm akik oda jártak és azt mondták hogy jó DE viszont azóta megtudtam hogy nagyon pocsék egy iskola és sok ott az értelmi fogyatékos, de ez minden szakra érvényes vagy csak egyre-kettőre? (engem csak oda vettek föl, szóval ha akarok ha nem oda kell menjek. Amúgy az átlagom 3.6)

2015. ápr. 29. 23:21
 1/4 anonim válasza:
Nem a legjobb iskola,nekem is megy oda pár osztálytársam,az alacsony tudással rendelkezők kategóriájából.: )) Vannak ott fogyatékosok,de normális diákok is,valószínűleg a rosszabbak a szakiskola részen. Majd szeptemberben meglátod milyen,ha végképp nem tetszik,akkor szerezz addig is jó jegyeket és jelentkezz át egy másik suliba.:)
2015. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen. Azért még várok válaszokat ^^
2015. ápr. 30. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, milyen?
2016. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a suli fizetős, nem?
2016. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!