Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a soproni Vas...

Milyen iskola a soproni Vas és Villamosipari?

Figyelt kérdés
Ebbe az iskolába szeretnék jelentkezni érettségi utáni képzésre, Mechatronikai technikus szakra, és arra lennék kíváncsi hogy milyen az iskola, milyen az oktatás és milyenek a tanárok. Akinek van személyes élménye az kérem írja le. Előre is köszönöm.

#Sopron #vasvilla #Vas és Villamosipari
2015. máj. 2. 22:02
 1/7 anonim válasza:

Kérdésed egy egész mechanikus osztály fogja megtekinteni nemsokára!

Komolyan!

2015. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Eléggé tróger az iskola, valamint a diákok többsége is, elég sok a drogos is, valamint a tanárok sincsenek a toppon mindig, bátyámnak volt egy tanára, aki mindig be volt rúgva...
2015. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

én most kezdtem a mechatrót

a tanárok megtanítják amit kell de ez persze osztálytól függ hogy kikkel keveredsz össze.

de jövőre normálisak lesznek (biztosítlak róla)

ha látják h érdeklődsz a szakma iránt a tanárok külön foglalkoznak veled segítenek mindenben

de ha nem akkor leszarom van mindenhonnan

jövőre lesznek már szakmai könyvek is (mert mi tavalyi tankönyv mizéria miatt egy értelmes könyvet se kaptunk) (KLIK miatt)

maga az iskola pedig hát vasvillás stílusú :D

én szolid suliból mentem oda és megszerettem az ottani légkört :P

iskola a külsősök véleménye és szemlélwetével ellentétben törekszik minden téren (oktatás, szabadidő, kultúra, épület)

csak hát a KLIK bebaszott

majd meglátod, nem teljesen az a "rossz suli" mint aminek elmondják

!lényegében: ha tanulsz és érdeklődsz megtanítanak!

+jó hangulatú

"TÖBB MINT EGY ISKOLA" ;)

2015. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A CAD oktatás egykor vezető színvonalú volt országosan.

Úgy tudom már nem tanít, az aki rendszeresen versenyeket nyert a diákjaival.

2015. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%
sok ott a drogos.nem tanulnak ezert a tanarok sem erolkodnek jol oktatni.(bocs az ekezetnelkulisegert)
2015. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kovácsvölgyi Gábor tanítja az AutoCAD-et és most szereztem meg nála a vizsgát is!

És még mindig nyer versenyeket diákjaival.

2015. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A Vas-Villából kerülnek ki a város szakembereinek jelentős része! Nem is akármilyenek. Persze vannak ellenpéldák is MINT MINDENHOL. A CAD oktatásról annyit, hogy nem régiben szerzett újabb országos első helyezést az iskola. Én csak ajánlani tudom aki pedig azt mondja, hogy sok a drogos nézzen körül a város összes többi iskolájában! Nem kell hinni a sok kamu szövegnek. Épp annyi itt a link ember mint a város akármelyik nagyra tartott "neves" gimnáziumában.

Először én is hittem ezeknek, aztán mikor odakerültem kiderült, hogy ugyanolyan iskola mint a többi. Semmivel sem rosszabb sőt szerintem van amiben ezerszer jobb mint más iskolák. Akik itt Sopronban valamilyen gépészeti vagy elektronikai ok miatt szakemberhez fordulnak jól nézzék meg mert több mint valószínű hogy közülünk került ki.


Egy Vas-Villás diák.


Mert a Vas-Villába nem csak tanulni mennek a diákok ;)

2015. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!