Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az idei (2015-ös) központi...

Az idei (2015-ös) központi felvételi szerintem elég nehéz volt. Mit gondoltok, szerintetek a következőn (2016-oson) könnyítenek majd?

Figyelt kérdés
Most vagyok 7.-es, és én majd a 2016-osat írom.

2015. máj. 3. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugye kinek mi a nehéz... Amúgy teljesen változó, ezt senki se tudja megjósolni. Sőt én inkább azt mondanám, hogy kb. ilyen nehézségűre kell számítani, mert nem az az érdek, hogy mindenki jót írjon, hanem, hogy rendesen lehessen szűrni és rangsorolni a gyerekeket.

Így ha ilyen nehézségűre gyakorolsz, akkor már több munkád lesz vele, többet gyakorolsz, több pontod lesz és eléri a célját ez a "felvételi".

2015. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idén a tavaly felvételizők mind azt mondták, hogy a 2014-es matek extra nehéz volt, így idén a matek könnyebb, a magyar nehezebb lesz. Idén a statisztikák szerint a matek könnyebb volt, a magyar nehezebb, de mindenki panaszkodott, hogy nehéz matek felvételit kaptunk.

Egyet értek az előttem szólóval, én ugyanolyan nehézségűnek találtam, mint a tavalyi, azaz a 2014-es. Ilyenre lehet számítani, kétlem, hogy könnyítenének rajta. Remekül fel lehet készülni, ha letöltöd az eddigi összes feladatsort, megcsinálod időre, majd átnézed azt, amit rontottál. :) Sok sikert jövőre! :)

Üdv.: egy idén felvételiző

2015. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA(bocs, ezt muszáj volt)

Amikor megláttam a felvételit(ebben az évben írtam) majdnem felnevettem.Biztosítalak róla, hogy ennél csak nehezebbet várj!Alsós szintű feladatok voltak!

Simán megírtam matekból 34-et, magyarból 36-ot, úgy hogy NEM IS KÉSZÜLTEM! :D(bár 70 pont kevés nekem)

Ne parázz rá, sikerülni fog!Ha kell, járj előkészítőre, amit több középiskola is szervez(ajánlott, de én sajnos kihagytam)

Ha nagyon akarsz teljesíteni, nyáron nézd át a felső éves matek-magyar könyvet! :)

Sok sikert, xx

2015. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Igazából nem volnék rossz sem matekból, sem magyarból, csak mindenki azt mondja hogy olyan nehéz, hogy ez meg az... (főleg a tanárok mondják)

2015. máj. 9. 07:53
 5/6 anonim válasza:

Jaj, a tanárok mindig ezt mondják! :D

Nekünk is ezt mondták, utána, hogy milyen könnyű volt :)

2015. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én idén írtam:D

Mikor kinyitottam a lapot,el gondolkoztam hogy milyen jó kis szakmunkások vannak itt Győrben:D

Aztán megjött az eredmény,többre számítottam,de rohadt kevés pontom lett.

De hála istennek bejutottam egy közgazdasági suliba,de nem értem hogyan vettek fel mert a felvételim ritka szar lett:D

Bár azthiszem az idei össz átlag pontszám az olyan 60 körül volt

Ahhoz képest nem írtam rosszat,csak az én véleményem szerint lett rossz:D

De mindegy,már túl vagyok rajta,és tudom is hova megyek tovább

De neked sok sikert jővőre,addig még van idő,gyakorolj:D

2015. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!