Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok 8. os es egyik...

Most vagyok 8. os es egyik olyan iskolaba se kerultem be amot szerettem volna csak abba amit utolsonak jeloltem de en oda nem szeretnek menni. A tanarok es a szuleim eroltettek ram egy mentosulit. Lent folytatom?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 18:11
 1/2 A kérdező kommentje:
iskolak ki irtak hogy hol maradt hely, maradt hely ahova szivesen mennek de az oszt. Tarsaim azt mondtak hogy nekem nem lehet jelentkezni a rendkivuli felv. Eljarasba mert engem felvettek valahova es ez azoknak van akiket nem vettek fel sehova. Akkor en nem mehetek mas iskolaba csak ahova felvettek?
2015. máj. 4. 18:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a képességeid nem tették lehetővé, akkor még két lehetőség közül választhatsz. Magántanuló leszel, vagy estire jársz.
2015. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!