Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap csinálhatom azt matekon...

Holnap csinálhatom azt matekon hogy egy piszkozatlapra leírom a megoldásokat hogy itthon tudjam ellenőrizni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 20:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nálunk 2-án.
2015. máj. 4. 20:30
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor 2.-án van, ez kollektív, csak nem emlékeztem pontosan! :)
2015. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
És azon a napon mindegyik vizsga írásbelijét meg lehet nézni?
2015. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem a már 2 hét múlva mehetsz érdeklődni, mert ki lesznek javítva.
2015. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne írd fel a kezedre mert a végén még azt mondják, hogy csaltál. Abból nagy bajok lehetnek :D
2015. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kezedre rá ne írd, úgy megvágnak ahogy van, ha látják, hogy van valami a kezeden. Nem törődnek azzal, hogy érettségi előtt vagy alatt írtad a kezedre.

Piszkozati lapot se vihetsz ki, le van pecsételve, számozzák, saját sima lap meg nem lehet nálad mert csalásnak minősül, ha csak egy üres papírt is beviszel (mert az akkor lehet láthatatlan tinta stb.)

Nincs semmilyen mód arra, hogy ezt így magadnak ellenőrizd, max. ha megjegyzed miket írtál, de úgyse leszel biztos benne mikor a megoldást olvasod, hogy tényleg azt írtad-e amire emlékszel. Sajnos biztosan csak a betekintésen fog kiderülni, hogy mennyi pontod van.

2015. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én a függvénytáblámba írtam bele a megoldásaimat (bár ne tettem volna)
2015. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Függvény táblát nézik érettségi előtt és utána szúrópróba szerűen (habár ezt asszem nem szokás, csak nálunk vették elég komolyan és kb. minden második emberét megnézték). Azért volt ez a szúrópróbás, mert nem szokás, így nem számítanak rá és előfordulhat, hogy valaki akkor bukik le a puskával. De ha bármi bele van írva az puska, mert nem tudod bizonyítani mit írtál bele akkor és mit előzőleg.

Habár ma már megírtad gondolom, szóval ez már csak utólagos meglátás :)

2015. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Beleírtam, nálunk nem nézték senkiét.
2015. máj. 6. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!