Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írásbeli érettségin 2 percnél...

Írásbeli érettségin 2 percnél tovább nem lehet elhagyni a termet?

Figyelt kérdés
Mert hogy ugye a wc ügy nem tart olyan sokáig, de ha valakinek más gondja van, akkor sem lehet kint tovább? Én már tavaly végeztem, most fogok szintemelőt írni, és eleve nagyon stresszes vagyok a vizsgák előtt, után és közben is. Most meg, hogy legalább 80%-ra meg kéne írnom, még idegesebb vagyok és ilyenkor gyakran rám jön a hányás, ami nálam több időt is igénybe vesz, mint két rövid perc. Ha vizsga előtt szólok erről a tanárnak, hogy én ilyen vagyok, akkor megengedhetik, hogy egy kicsit tovább maradjak kint, ha rosszul leszek?
2015. máj. 5. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mindent lehet, csak jegyzőkönyveznek mindent, és ha nem puskázni mész ki igazából senkit nem érdekel
2015. máj. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felírják mikro mész ki és mikor mész vissza. Amúgy a kutya se nézi meg a papírt az írásbeli után, csak akkor, ha feltűnő vagy és a tanár szóvá teszi. Ilyenkor se hiszem, hogy bármit tehetnének, hiszen semmi bizonyítékuk sincs, hogy csaltál volna. 3-4 percre meg simán ki lehet menni. Nálunk 2 szinten van WC, ha alpból lemegyek az alsó WC-re, elmegy 2 perc :D
2015. máj. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán vegyél be vlmi enyhe nyugtatót
2015. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bevennék nyugtatót, csak félek, hogy attól meg álmos leszek és azért nem fog sikerülni. És a hányás elleninek is van ilyen hatása, sőt, még hányingert is okoz.

Tavaly szerencsére csak otthon, még indulás előtt voltam rosszul, akkor kijött belőlem az is, ami már nem volt, remélem, hogy most se lesz közben gond. Meg nekem se jó, ha ilyen miatt vesztek az időből, ha meg puskázni mennék ki 8 percre, lehet, hogy a végén pont annyi idő hiányzana még, és akkor nem nyerek vele semmit.

2015. máj. 5. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!