Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik egy gólyatábor...

Hogyan zajlik egy gólyatábor az egri EVENTUS iskolában?

Figyelt kérdés

A következő tanévet ebben az iskolában fogom elkezdeni animáció készítő szakon.


A gólyatáborra lennék kíváncsi, hogy ebben az iskolában ez mennyi ideig tart, van egy adott hely ahol szokott lenni vagy mindig máshol van, milyen programok lesznek és efféle kérdésekre szeretnék választ kapni. :) Még nem kaptam meg a levelet a gólyatáborral kapcsolatos információkról, de már nagyon kíváncsi vagyok és minnél többet szeretnék megtudni. :)


Továbbá ha lehet szívesen hallanék arról, hogy akik ott tanulnak milyen véleménnyel vannak az iskoláról, és aki animációs akkor arról is szívesen hallanék egy pár szót, meg hogy hogyan zajlanak az órák. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 5. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az az agyas suli, inkább művész lelkek járnak oda. Amúgy gondolom ugyan olyan emberek, mint bárki más és ugyan úgy isznak is.
2015. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. És jómagam is inkább művészléleknek tartom magam, szóval tudom hova készülök. Én a gólyatáborra és az ottani diákok véleményére volnék kíváncsi. Te gondolom nem oda jársz?
2015. máj. 7. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Végigmentem 3 csajon is:) Imádtam:) Közös ivások, aztán jól elfajultak a dolgok mindig:) Szex, pia kb:) Mondjuk a közös programok szarok voltak, mármint a kötelezőek, de amúgy jó volt:)
2015. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azta.....ezt komolyan írtad...? :O Te most hanyadikos vagy?
2015. jún. 24. 21:52
 5/5 anonim válasza:

Oda jártam.Nem művész lelkek járnak oda...Olyanok járnak oda akik pénzesek és azt hiszik magukról művészek csak azért mert a fű meg a bio szaroktól átélt tripen szép dolgokat láttak és ez nekik művészi...

Igazából úgy zajlik hogy kifizetsz több tízezer forintot és 3 napban Egerben lesztek pizzázni,fagyikázni.

Arra készülj fel hogy szépen kifognak zsákolni ha maradsz több évre...A tanárokról meg annyit hogy tavaly gólyáknál idegrohamot kapott az egyik és annyi lett a vége,hogy ne híreszteljük.

2015. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!