Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A töri éreettséginél a rövid...

A töri éreettséginél a rövid egyetemes esszénél, a felvilágosodás kora és az emberi és polg jogok nyilatkozata az ugye a franciákhoz köthető? Mert az index azt írta, hogy a rövid esszénél az amerikai alkotmány szerepelt. Én basztam el?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem basztad el. [link]


Az indexet hülyék szerkesztik.

2015. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkotmány az első feladatrészen kívül sehol sem szerepet és sehol sem volt felhozható szerintem!
2015. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 1.vh, Kádár-korszak (rohadt sokat lehet rizsázni), jobbágyfelszab. kombót választottam.:)
2015. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 1. VH német vereség okai, Mátyás adópolitikáját és II. Józsefet írtam. Csekély háttértudással ezek tűntek a legjobbnak az atlaszt és a forrást tekintve. Próbáltam a feladatnál maradni, pl.: a német vereség okainál nem avval kezdtem hogy miért tört ki az I. VH
2015. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én a felvilágosodást, Hunyadi adóreformját és II. Józsefet választottam. :)
2015. máj. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!